Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Jste bez práce a potřebujete peníze?

Lidí, kteří dostali ze dne na den vyhazov ze zaměstnání přibývá přímou úměrou. Zaměstnavatelé, ve snaze redukovat náklady, propouštějí nepotřebné či méně potřebné zaměstnance a nezajímají je jejich závazky a to, že musí život rodinu. Do podobné situace se může dostat opravdu každý, ať už se jedná o dělníka, nebo naopak vrcholového manažera. Vzhledem k ekonomické situaci, ve které se většina rodin nachází, je jen málo jedinců, kteří tuto situaci předvídali a mají ušetřeno bokem. Pokud jste se do podobné šlamastiky dostali i vy a netušíte, kde seženete peníze do doby, než si najdete nové zaměstnání, nejspíše vám nezbude, než si půjčit. Vzhledem k tomu, že vám v bance pravděpodobně nepůjčí ani korunu, budete se muset obrátit na některou z nebankovních institucí, která nabízí populární půjčky pro nezaměstnané. Zajímá vás, na co si dát při výběru té „správné“ rychlé nebankovní půjčky pozor a na kterého z věřitelů se obrátit?

Rychlá půjčka na nejnutnější věci

Máte-li jistotu nového zaměstnání a od další výplaty vás dělí jen několik týdnu, pravděpodobně se spokojíte i s menší hotovostí, která vám pomůže překonat nejhorší období. Vyzkoušet můžete rychlé půjčky přes SMS, které jsou vhodné i pro klienty bez stálého příjmu. Jedná se o úvěry v rámci několika tisíc korun, které mají původ ve skandinávských zemí. Mezi nejvyhledávanější patří takzvaná SMS půjčka od Ferratum, jež se může pochlubit transparentními podmínkami. Věřitelé, kteří poskytují tyto typy půjček nepožadují úroky a roční procentuální sazbu nákladů. Za každou částku je dle tabulky účtován fixní poplatek. Můžete si tak ihned vypočítat částku, kterou budete muset vrátit.

Jak zažádat o půjčku přes SMS

Realizace půjčky prostřednictvím SMS zprávy je velmi jednoduchá. Stačí poslat textovou zprávu v požadovaném tvaru a během čtyřiadvaceti hodin (v závislosti na vašem bankovním ústavu) vám bude částka převedena na účet. Doba splatnosti SMSpůjčky bez nutnosti doložení příjmu se pohybuje v rámci několika týdnu a jakmile úvěr doplatíte, můžete si o něj zažádat znovu.

About lepidus

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz