Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Nezaměstnaní a navíc v registru?

V případě, že se nespokojíte s několikatisícovým úvěrem, máte možnost zažádat o půjčku v řádu několika desítek tisíc korun. Nebankovní společnosti nabízí půjčky pro nezaměstnané i v takovém rozsahu, což vám pomůže překonat i několik následujících měsíců, během kterých budete hledat nové zaměstnání. Problém by mohl nastat v případě, jste-li vedeni v evidenci neplatičů, jako je například SOLUS. V takové situaci mohou být východiskem půjčky bez nahlížení do registru dlužníků a poplatku předem, které jsou pro osoby bez práce jako stvořené. Většina žadatelů totiž nedisponuje dostatečnou hotovostí, která by stačila k pokrytí poplatku za poskytnutí úvěru, jež si většina věřitelů účtuje, takže půjčky bez poplatku předem ocení dvojnásob.

Bojíte se zdlouhavého vyřizování?

Máte-li strach z nepříjemného papírování a mnoha hodin strávených na pobočce nebankovního věřitele, můžete ho hodit za hlavu. Většina firem z nebankovního sektoru totiž nabízí možnost sjednání úvěrového produktu přes internet. Jednoduše vyplníte přehledný formulář a odešlete jej na pobočku. Tam bude následně zpracován a o výsledku budete vyrozuměni elektronickou formou, případně telefonicky. Bude-li půjčka bez nahlížení do registru předběžně schválena, domluví si s vámi pracovník nebankovní společnosti osobní schůzku (na pobočce, případně u vás doma). Po podepsání smlouvy pak věřitel ihned převede peníze na váš účet, případně vám je poskytne v hotovosti.

Směnka jako poslední řešení

Může se stát, že na úvěry bez nahlížení do registru nebudete mít nárok. Posledním řešením by pak mohl být cenný papír s názvem směnka. Rychlé půjčky na směnku patří k vyhledávaným úvěrům a mezi hlavní výhody patří transparentní podmínky. Na směnce jsou přesně vytyčeny podmínky transakce, splatná částka a obě smluvní strany. Věřitel má právo směnku kdykoliv prodat, ale smluvní podmínky zůstanou pro dlužníka stejné.

About lepidus

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz